MAŁŻEŃSKI JUBILEUSZ


jubileusz, tum

Kościół przewiduje na takie okazje specjalny obrzęd jubileuszu małżeństwa. 29 marca 2017 r. 50 lat życia małżeńskiego świętowali w tumskiej świątyni p. Wiesława i Czesław Olejniczakowie z Tumu. Dostojna rocznica 50-lecia związku to ważne wydarzenie nie tylko dla samych szczęśliwych małżonków, ale dla całej wspólnoty parafialnej – bo dają jej poczucie wartości związku małżeńskiego. I wzruszają do łez – nie tylko krewnych ale także znajomych jubilatów.

Zdj. J. Nawrotek


powrót

Cytat z Biblii na dzisiaj

W każdym czasie znajdź czas na chwilę dla Siebie, chwile radości, pasji i miłości. Styczeń to miesiąc w którym warto zacząć od daru błogosławieństwa. Nie rób mnóstwa postanowień, aby pod koniec roku nie czuć się jak nieudacznik. Przyjmuj i ofiaruj błogosławieństwo jako dar, przychylność, dobrodziejstwo.  "Pan cię strzeże, Pan twoim cieniem przy twym boku prawym". Ps. 121.5

Dojazd do parafii

Zmotoryzowani dotrą do Tumu drogą krajową nr 1. W Łęczycy należy skręcić w drogę wojewódzką nr 703 (na Piątek- Łowicz), następnie w miejscowości Kwiatkówek - na południe. Tum jest dostępny również dla osób korzystających z komunikacji publicznej: należy dojechać pociągiem lub autobusem do Łęczycy, dalej można wybrać się na dwukilometrowy spacer bądź skorzystać z usług taksówkarzy.