ROK PARAFII NA FACEBOOKU


rok na facebok'u

ROK PARAFII NA FACEBOOKU
Dziś są urodziny parafii na Facebooku. Pojawiliśmy się 3 lipca 2015 r. Mija rok, jak parafia NMP Królowej i św. Aleksego zaistniała wirtualnie na profilu społecznościowym Facebook. Zachęcamy do dzielenia się treściami z naszej strony i dodawania profilu parafii do ulubionych na Facebooku - ułatwi to pozostawanie na bieżąco ze wszystkim, co się w parafii dzieje :)
Od dziś działa też strona parafii: www.tumkolegiata.pl


powrót

Cytat z Biblii na dzisiaj

W każdym czasie znajdź czas na chwilę dla Siebie, chwile radości, pasji i miłości. Styczeń to miesiąc w którym warto zacząć od daru błogosławieństwa. Nie rób mnóstwa postanowień, aby pod koniec roku nie czuć się jak nieudacznik. Przyjmuj i ofiaruj błogosławieństwo jako dar, przychylność, dobrodziejstwo.  "Pan cię strzeże, Pan twoim cieniem przy twym boku prawym". Ps. 121.5

Dojazd do parafii

Zmotoryzowani dotrą do Tumu drogą krajową nr 1. W Łęczycy należy skręcić w drogę wojewódzką nr 703 (na Piątek- Łowicz), następnie w miejscowości Kwiatkówek - na południe. Tum jest dostępny również dla osób korzystających z komunikacji publicznej: należy dojechać pociągiem lub autobusem do Łęczycy, dalej można wybrać się na dwukilometrowy spacer bądź skorzystać z usług taksówkarzy.