ZMIANA RUCHU KOŁOWEGO KOŁO CMENTARZA


Tum, cmentarz

1 listopada nastąpi zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu tumskim. Chodzi o płynność ruchu samochodowego w tym newralgicznym czasie i miejscu - mówi ks. Piotr Nowak. Wjazd będzie możliwy od drogi wojewódzkiej nr 703, kierunek: Łeczyca-Piątek, a wyjazd w kierunku archikolegiaty na drogę powiatową, kierunek: Kwiatkowek-Tum-Góra św. Małgorzaty. PONIŻEJ mapka.


powrót

Cytat z Biblii na dzisiaj

W każdym czasie znajdź czas na chwilę dla Siebie, chwile radości, pasji i miłości. Styczeń to miesiąc w którym warto zacząć od daru błogosławieństwa. Nie rób mnóstwa postanowień, aby pod koniec roku nie czuć się jak nieudacznik. Przyjmuj i ofiaruj błogosławieństwo jako dar, przychylność, dobrodziejstwo.  "Pan cię strzeże, Pan twoim cieniem przy twym boku prawym". Ps. 121.5

Dojazd do parafii

Zmotoryzowani dotrą do Tumu drogą krajową nr 1. W Łęczycy należy skręcić w drogę wojewódzką nr 703 (na Piątek- Łowicz), następnie w miejscowości Kwiatkówek - na południe. Tum jest dostępny również dla osób korzystających z komunikacji publicznej: należy dojechać pociągiem lub autobusem do Łęczycy, dalej można wybrać się na dwukilometrowy spacer bądź skorzystać z usług taksówkarzy.